Americká hypotéka Business

Nebankovní americká hypotéka je finanční produkt, u kterého se nijak nesleduje účel využití, neposuzují se bankovní registry a svou nízkou úrokovou sazbou patří mezi nejlevnější varianty na trhu.
Je možné jej úspěšně a výhodně použít jak na rekonstrukci nemovitosti, tak například na konsolidaci závazků, kde se nejlépe využijí jeho výtečné vlastnosti.
Zejména úroková sazba je pro případy konsolidace závazků nižší, než drtivá většina nabídky bank.

Hlavní výhody naší americké hypotéky

 • Až dvacetiletý splátkový kalendář
 • Kdykoli je možné americkou hypotéku předčasně splatit bez nutnosti doplácet předepsané úroky
 • Nečeká Vás podpis Rozhodčí doložky, Směnky ani Notářského zápisu
 • Peníze můžeme mít na svém účtu (či jiném) do týdne
 • Vysoká odměna za Vaší platební morálku zakotvená ve smlouvě v podobě bonusu
 • Dokládáte pouze 8 fotek Vaší nemovitosti

Proč nebankovní hypotéku od nás?

Na trhu s mimobankovním financováním jsme více než 12 let. Dobře víme co náš klient očekává a jsme schopni vždy nabídnout ty nejlepší podmínky.

 • Nikdy neúčtujeme jakékoli poplatky předem
 • Předčasné splacení americké hypotéky jenom v hodnotě aktuální dlužné částky bez úroků + 1% jako poplatek
 • Nenahlížíme do registrů a nepožadujeme ani doložení jejich výpisů
 • Požadujeme jenom naprosté minimum podkladů (nechceme kopie OP, výpisy z katastrálního úřadu apod.)

Když říkáme, že neúčtujeme žádné poplatky předem tak zkrátka u nás žádné nejsou ať by se jmenovaly jakkoli.
Předčasné splacení je dalším velmi důležitým parametrem každé americké hypotéky. Pokud si půjčíte 500.000,- Kč a za dva roky budete jednorázově doplácet dluh, zaplatíte pouze dlužné půjčené peníze, naprosto žádné předepsané úroky a pouhé 1% z aktuálního zůstatku jako poplatek za předčasné splacení. Lepší podmínky na trhu nenajdete!

Základní parametry americké hypotéky

 • Úroková sazba už od 6.5% p.a.
 • Předčasné splacení kdykoli – zbývající úroky se plně odpouštějí, poplatek za předčasné splacení 1% z dlužné jistiny (z 400.000,- hradíte jednorázový poplatek 4.000,- Kč)
 • Splatnost 1 až 20 let
 • Podrobnější informace o americké hypotéce najdete níže

Pokud Vás zajímá kolik za půjčené peníze zaplatíte, s naším speciálním bonusovým úrokem budete určitě spokojeni. Dobrá platební morálka není tak úplnou samozřejmostí a stojíme za tím, že je dobré ji odměnit.

Co je třeba pro realizaci učinit

Jako první krok je nutné vyplnit krátkou a jednoduchou žádost o nebankovní americkou hypotéku Business.
Krátce poté Vás budeme kontaktovat a vysvětlíme realizaci ve Vašem případě. Následně Vás požádáme o doložení potřebných podkladů, zpravidla pouze 8 fotek Vaší nemovitosti.
Seznam potřebných podkladů se může rozrůst například v případě, že na Vaší nemovitosti vázne nařízení pravomocné exekuce, či v jiných neobvyklých situacích.

Nenabízíme co nemůžeme a neslibujeme nemožné.

Vlastnosti nebankovní americké hypotéky podrobně

Nebankovní americká hypotéka se zajištěním nemovitostí je velmi populární finanční produkt, který je využíván k mnoha účelům od rekonstrukce nemovitosti až po konsolidaci finančních závazků. Dá se říci, že nebankovní americká hypotéka bez registru zastupuje nebankovní zrcadlo klasických bankovních amerických hypoték, se kterými je schopna držet krok ve většině finančních ukazatelů včetně srovnatelné úrokové sazby.
Nebankovní americká hypotéka je svými parametry přizpůsobena běžným požadavkům klientů a svým ojedinělým bonusovým programem dává každému možnost k získání velké slevy jenom za pouhé splnění podmínek smluvní dokumentace.

Základní výhody naší americké hypotéky bez registru

 • Není nutno dodávat ani nechat zpracovávat znalecký posudek (odhad) zastavované nemovitosti
 • Americkou hypotéku můžete zajistit i nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby
 • Za úvěrový účet Vám nejsou účtovány žádné poplatky jak je to běžné v bankách
 • Naše americká hypotéka je bezúčelová, tedy po Vás nechceme doložit na co ji chcete použít (vyjma konsolidace)
 • Zastavená nemovitost je obchodně běžně likvidní. Můžete ji v případě potřeby běžně prodat
 • Součástí smluvní dokumentace není Notářský zápis, Rozhodčí doložka ani Směnka

Nikdy žádné poplatky předem

U naší nebankovní americké hypotéky bez registru platí samozřejmě pravidlo žádných poplatků předem. A pokud myslíme žádné poplatky předem, tak zcela žádné poplatky předem. Nepožadujeme ani zálohy na zpracování, ani jakési kauce nebo první/nulté splátky, zkrátka zpracování Vašeho financování Vás nestojí vůbec nic dokud Vám nejsou zaslány poskytnuté finanční prostředky – nebankovní americká hypotéka.

Žádné registry

Nesledujeme záznamy v registrech CBCB, CNCB a SOLUS, ani po Vás nevyžadujeme dodávání výpisů z těchto registrů. Předpokládáme například v případě nebankovní konsolidace, že negativní záznamy mohou v těchto registrech existovat. Jejich posuzování by nemělo žádný smysl.

Podklady k doložení

Pro zahájení realizace naší nebankovní americké hypotéky bez registru je třeba dodat pouze cca 8 fotografií nemovitosti (4 zvenku, 4 zevnitř).

Předčasné splacení kdykoli a za babku

Podmínky předčasného splacení úvěrového produktu bývají často trochu opomíjenou důležitou vlastností nebankovní americké hypotéky, která se stane podstatnou až v situaci, kdy chce klient ať už z důvodu bankovního refinancování nebo prodeje nemovitosti americkou hypotéku splatit. Často na trhu najdete nabídku nízkého úroku ale vysokého poplatku za předčasné splacení, které pak dříve levný úvěr může podstatně zdražit a dodat takovému poskytovateli zisk, který chtěl nakonec docílit.
Podmínky předčasného splacení naší americké nebankovní hypotéky jsou velmi příznivé. Dobře víme, že každý rozumný klient chce vyřešit své potřeby co nejlepší dostupnou možností, kterou v daný okamžik může být pouze nebankovní americká hypotéka a jakmile se odstraní jeho negativní záznamy v bankovním registru, tvz. “uteče do banky”, tedy naší americkou hypotéku refinancuje bankovní alternativou, která bude pro něho levnější.
Nebankovní americkou hypotéku bez registru lze předčasně splatit kdykoli bez dalších nákladů, vyjma poplatku za předčasní splacení ve výši 1% z dlužné jistiny úvěru.
Příklad podmínek předčasného splacení nebankovní americké hypotéky:

Čerpaná částka: 500.000,- Kč
Sjednaná splatnost: 20 let (240 měsíců)
Předepsaná splátka: 5.477,- Kč
Celkem k zaplacení za 20 let: 1.314.502,- Kč
Termín předčasného splacení (příklad): 48. měsíc (na konci čtvrtého roku)
Zaplacená jistina úvěru za 48 měsíců: 37.368,- Kč
Zbývá zaplatit (jistina úvěru): 462.632,- Kč
Poplatek za předčasné splacení 1%: 4.626,- Kč
Klient uhradí při předčasném splacení celkem: 467.258,- Kč

Celkový náklad na předčasné splacení naší nebankovní americké hypotéky činí 1% z nesplaceného zůstatku, v tomto případě pouhých 4.626,- Kč.

Ojedinělý splátkový kalendář naší americké nebankovní hypotéky

Protože pro Vás chceme získat ty nejlepší podmínky, zajistili jsme pro Vás speciální vlastnosti naší nebankovní americké hypotéky, s kterými se bez problémů jejím úrokem přiblížíte k běžným bankovním hodnotám, u některých bank je dokonce předstihnete! Nikomu nedáme nic zadarmo ale kdo se k nám bude chovat slušně, toho odměníme neslýchanou slevou na ceně celé nebankovní americké hypotéky.

Úrok 6,5% p.a. pro každého je garantován

Pro každého, který si nás bude tak vážit, že bude svou nebankovní americkou hypotéku bez registru pravidelně splácet.
Úroku 6,95% p.a. může dosáhnout každý náš klient, který splní podmínky bez ohledu na jeho bonitu – není to služba jenom pro ty nejlepší.
Nárok na slevu na ročním úroku je pro každého klienta garantován ve smluvní dokumentaci.
Cestu k získání tak nízkého úroku nebankovní americké hypotéky bez registru Vám nejlépe vysvětlíme v níže uvedené simulační tabulce (uvedené částky se mohou v konkrétním případě lišit v rozmezí +- 1%):

Příklady v grafické tabulce jsou koncipovány pro splátkový kalendář v délce 20 let.

Jak z tabulky vyplývá, cesta k získání úrokové sazby 6,5% p.a. naší nebankovní americké hypotéky je postupná a budiž chápána jako odměna za dobrou platební morálku.

Pokud budete první rok správně a včas hradit předepsanou splátku naší nebankovní americké hypotéky bez registru (u úvěru ve výši 750.000,-) ve výši 8.197,- Kč, automaticky s její třináctou splátkou získáváte nárok na její snížení na částku 7.782,- Kč (úrok 10,15% p.a.). Již druhý rok splátkového kalendáře tedy ušetříte celkem 4.980,- Kč.

Třetí rok získáváte nárok snížení splátky na částku 7.391,- Kč a tak to pokračuje až k dosažení nejnižší splátky 6.366,- Kč (po 60 měsíčních splátkách).

Výše uvedené slevy jsou podmíněny splněním podmínek, které jsou vyjmenovány zde.

Ještě nikdy se v historii českého nebankovního trhu nenašla společnost, který by svým klientům věnovala jakoukoli částku jako odměnu za jejich dobrou platební morálku!

Parametry nebankovní americké hypotéky bez registru

Kliknutím na tučný název parametru se přenesete do jeho popisu níže

* – po splnění plného bonusu

Poskytovaná částka

Poskytovanou částkou nebankovní americké hypotéky bez registru se rozumí celková suma, která je v rámci úvěrové smlouvy poskytnuta žadateli, tedy požadovaná částka + náklady, spojené s realizací.
Tato částka je vyplácena buď na běžný bankovní účet žadatele nebo na jiné účty, dle jeho zadání (například úmor pohledávek předchozích věřitelů).
Jistina nebankovní americké hypotéky se může vyplácet

 • na plombu – finanční prostředky jsou zasílání ihned po započetí vkladu zástavního práva na katastru nemovitostí (zpravidla následující pracovní den po podání návrhu na katastrální úřad),
 • po dokončení vkladu zástavního práva – se zasláním finančních prostředků se čeká na dokončení vkladu zástavního práva na nemovitost což trvá zpravidla 3 – 5 týdnů,
 • ve formě postupného plnění – kdy součástí úvěrové smlouvy je předpis plnění několika předem stanovených částí poskytované sumy v závislosti na čase

Nejčastěji bývá nebankovní americká hypotéka vyplácena na plombu, tedy ihned po vložení návrhu na vklad u příslušného Katastrálního úřadu. (zpět na parametry)

Převažující typ splátky

Naše nebankovní americká hypotéka bez registru je vždy realizována v tvz. anuitní splátkou, tedy pravidelnou měsíční splátkou, obsahující úmor jak jistiny úvěr, tak i 1/12 ročního úroku, vypočteného z nesplaceného zůstatku jistiny z předchozího měsíce. (zpět na parametry)

Doba splatnosti

Dobou splatnosti nebankovní americké hypotéky bez registru se rozumí celkový časový úsek, po který klient půjčené prostředky úžívá a postupně je věřiteli vrací. Běžně je možné sjednat splatnost nebankovní americké hypotéky od 1 roku do 20 let. (zpět na parametry)

Úroková sazba

Úroková sazba nebankovní americké hypotéky bez registru je asi tou nejdůležitější veličinou, která zajímá zájemce o tento typ financování jako první.
Tato hodnota se odvíjí od konkrétních parametrů úvěru:

 • kvality zajištění úvěru
 • historie žadatele (občan, FO)
 • stavu jeho interní ekonomiky
 • existence exekucí
 • a dalších parametrů, které mohou ovlivnit výši úrokové sazby

Více o úrokové sazbě naleznete zde. (zpět na parametry)

RPSN

RPSN neboli Roční procentní sazba nákladů vyjadřuje celkovou úrokovou sazbu Vaší nebankovní americké hypotéky bez registru včetně všech nákladů vynaložených pro jeho realizaci. Podrobněji se problematice RPSN věnuje náš článek. (zpět na parametry)

Požadované příjmy

Produkt nebankovní americké hypotéky je určen pouze pro fyzické osoby – OSVČ. Hypotéka uzavíraná s podnikatelem nepodléhá novelizaci zákona o spotřebitelských úvěrech, není tedy nezbytné prokazovat příjmy žadatele – postačí forma čestného prohlášení. (zpět na parametry)

Registry

U řadu let se ukládají do registrů CBCB, CNCB a SOLUS informace o platební morálce klientů, všech jejich čerpaných produktech, realizovaných žádostech o úvěr apod. Stačí jít do jedné banky, tam vyplnit žádost o úvěr a jakmile je započeto zpracování této žádosti, objeví se tato informace v registru.
Stačí tedy mít více úvěrů nebo v minulosti negativní historii v registrech a úvěr se nekoná.
Nebankovní americká hypotéka, která by se chovala jako bankovní by v podstatě neměla smysl a nenabízela by žadatelům nic víc, než už znají. Proto u většiny našich produktů požadavky na doložení registrů nenajdete. (zpět na parametry)

Zajištění nemovitostí

Bohužel není možné v mimobankovních zdrojích najít nezajištěnou formu nebankovního americké hypotéky.
Tímto zajištěním se vždy rozumí nemovitý majetek žadatele nebo jiné osoby, který je použit jako zajištění nebankovní americké hypotéky bez registru tím, že je zatížen při realizaci zástavním právem ve prospěch poskytovatele nebankovního financování. Nejčastěji je požadována hodnota majetku v dvojnásobné výši vůči požadované jistině nebankovní americké hypotéky.
Takovým zajištěním může být pouze rezidenční nemovitost, tedy rodinný dům či byt v osobním vlastnictví, zkouladovaný k bydlení. (zpět na parametry)

LTV

Pojem LTV vyjadřuje maximální výši jistiny nebankovní americké hypotéky ve vztahu k tržní hodnotě nemovitosti. Běžně se tato hodnota pohybuje kolem 50% bez ohledu na lokalitu nemovitosti.
Více o LTV najdete zde. (zpět na parametry)

Poplatky předem

Při realizaci jakéhokoli typu úvěru včetně nebankovní americké hypotéky bez registru platí pravidlo žádných poplatků předem. (zpět na parametry)

Zajištění úvěrů

Čerpání každé nebankovní americké hypotéky bez registru znamená sjednání sjednání určité smluvní dokumentace a z titulu této dokumentace plnění závazků obou stran. Historie nás však naučila býti obezřetnými a důkladně kontrolovat jaká že je to smluvní dokumentace s našimi klienty sjednávána.
U produktů v naší nabídce nenajdete například nechvalně známou Rozhodčí doložku či jiné podobně nevýhodné části smluvní dokumentace.
Naši klienti sjednávají vždy úvěrovou smlouvu, zástavní smlouvu a většinou vinkulaci pojistky nemovitosti ve prospěch poskytovatele nebankovní americké hypotéky.
Vždy je možné si smluvní dokumentaci vyžádat předem k prostudování či konzultaci s Vaším právním zástupcem. (zpět na parametry)

Exekuce

Existuje-li u žadatele jedna nebo více pravomocných exekucí, je to překážka pro realizaci nebankovní americké hypotéky.
Při existenci takových exekucí je nutno použít produkt nebankovní konsolidační úvěr. (zpět na parametry)

Nezávazná žádost zcela zdarma

Máte v úmyslu čerpat nebankovní americkou hypotéku? Oslovily Vás informace, které zde uvádíme?

Nasimulujte si vpravo na naší kalkulačce Vaší splátku úvěru a vyplněním nezávazného formuláře pošlete Vaší poptávku.
Rádi se jí budeme zcela zdarma věnovat.


Mohlo by Vás Také zajímat

Nebankovní faktoring

S naším faktoringem se Vaše podnikání stane tou opravdovou radostí.

Americká hypotéka

Nejlevnější nebankovní americká hypotéka s bonusovým programem úroku a bezkonkurečními podmínkami předčasného splacení.

Konsolidační úvěr

Půjčka jako stvořená pro konsolidaci závazků bez prokazování zbytečností a bez poplatků předem.

Neúčelový úvěr

Bez zbytečného ptaní a prověřování Vašich historií je tento úvěr jako stvořený pro Vaše potřeby.

Úvěr na družstevní byt

Speciální typ půjčky na financování Vašich potřeb se zajištěním užívacím právem k družstevnímu podílu.

Podnikatelský úvěr

Dlouhodobé řešení firemních požadavků s nízkou úrokovou sazbou a bez povinnosti dokládat zbytečné údaje a dokumenty.

Krátkodobý úvěr

Rychlé peníze pro Vaše neočekávané potřeby bez ptaní, poplatků předem a sledování registrů.

Výkup nemovitosti

Nejvýhodnější nabídka na odkup Vaší nemovitosti - až za 80% její ceny.
×