Faktoring pro každého

Máte dlouhé splatnosti Vašich faktur a chtěl(a) byste se ke svým finančním prostředkům dostat rychleji?
Jiné Faktoringové společnosti o Vás nejeví zájem?
Jste v situaci, kdy potřebujete peníze hned a čekání na konec splatnosti bylo příliš dlouho?

 Konec dlouhých splatností i pro malé podnikatele

Problém častého čekání na dlouhé splatnosti ve smyslu “buď to vezmeš nebo si najmu někoho jiného” je takřka denním chlebem mnoha malých firem či samostatně podnikajících lidí.
Když tu práci přijmete, budete první až tři měsíce prakticky bez obratu a samozřejmě zatíženi všemi náklady, které nutně vynaložíte. Když ne, tak zkrátka práci nemáte.
S velkou radostí Vám můžeme oznámit, že máme skvělé řešení přesně pro takové situace v podobě Faktoringu, které je zacílen na střední a malé podnikatele s fakturací i v řádech desetitisíců Kč či odpovídajícího poměru EUR.

 Jak získat faktoringové financování?

Realizace služby Faktoringu spočívá v proplacení určité výše fakturované částky (průměrně 80%) třetí osobou (faktoringovou firmou) bez čekání na konec splatnosti. V podstatě se jedná o postoupení pohledávky v době splatnosti faktury.

Jak na to:

 • Spojte se s námi pomocí formuláře
 • Co nejrychleji Vás zkontaktujeme a podrobně projdeme Vaší potřebu
 • Dodáte nám potřebné podklady – zpravidla stačí vyplněný formulář a vystavené faktury nebo soupis odběratelů u kterých chcete Faktoring v budoucnu používat
 • Zpravidla ještě tentýž den (je-li to z časových důvodů možné) Vás kontaktuje faktoringový specialista a projedná s Vámi podrobnosti možného financování
 • Pokud Vaše poptávka splňuje několik málo náležitostí, obdržíte nabídku
 • Pokud ji budete akceptovat, většinou ještě týž den po obdržení faktury odesíláme sjednanou platbu na Váš účet

Celý proces je možné stihnout i za jedno dopoledne!

Rychlé vyhodnocení odběratele

Pro poskytnutí faktoringu je podstatná bonita Vašeho odběratele. Pokud je přijatelná, faktoring je možný. Pro takové rychlé vyhodnocení máme pro Vás krátký formulář, pomocí kterého nám sdělíte základní podstatné informace a my Vám během krátké doby sdělíme, zda je faktoring možný.

 Stejné řešení máme i pro začínající Start-Up

Naším nebankovním faktoringem je možné vyřešit i splatnosti faktur pro firmy, které ještě nemají daňové přiznání – podnikají krátkou dobu nebo v daný okamžik se svou činností začínají. V takovém případě nepožadujeme daňové přiznání, které nahradíme jinými, v tu chvíli dostupnými podklady a informacemi.
S naším nebankovním faktoringem již řešit nebudete! 

Pokud se takový podnikatel dohodne s námi na poskytování denního faktoringu, ničemu takovému již vystaven nebude a platby mu budou docházet bez ohledu na sjednanou splatnost faktur nejpozději do třech dnů po jejich vystavení.
Nepotřebuje tedy poměrně velké prostředky vázat na budoucí náklady ale může je ihned reinvestovat na další náklady či do rozvoje svého podnikání.

 Standardní parametry nebankovního faktoringu

 • Minimální měsíční objem faktoringu: 500.000,- Kč, horní hranice není určena
 • Vhodné pro: FO i PO
 • Okamžitá platba: 70 – 90% z hodnoty faktury
 • Úroková sazba: od 2% p.m.
 • Akceptace měn: CZK, EUR

Využívání faktoringového financování pro Vaši firmu je v podstatě čerpání neomezeného úvěru bez nutnosti dokládat nesmysly, splňovat náročnou bonitu, být svazován podmínkami (jako např. u bankovního kontokorentu) či zbytečně zajišťovat provozní financování Vaší nemovitostí.

Faktoring je jednoduchý, levný a nyní již dostupný pro každého.

Druhy faktoringu a jejich popis najdete zde.

Podnikání s naším faktoringem se konečně stane Vaší radostí!