Jak vyřadit AdBlock pro web KamProPenize.cz

Bybobo

Jak vyřadit AdBlock pro web KamProPenize.cz

Program AdBlock či jeho konkurenti slouží k odfiltrování většiny reklamních bloků z navštěvovaných webů tak, aby Vás nijak neobtěžovaly při jejich procházení.
U některých webových stránek je to skoro až nezbytnost vzhledem k rozsahu reklamních technik, které mnohdy prohlížení velmi otravují.
Na některých stránkách našeho serveru nám však tento nástroj blokuje naše interní linky, které Vám mají pomáhat v lepší orientaci v problematice a umožňovat dostupnost relevantních informací bez nutnosti zbytečného vyhledávání či proklikávání webu.

Vzhledem k tomu, že se na serveru KamProPenize.cz nenachází žádná reklama, směřující mimo naše webové stránky, radíme návštěvníkům pro uchování správné funkce webu a grafického uspořádání přidávat do AdBlocku výjimku, čímž se tento nástroj na (pouze) našem webu vypne a nebude nekontrolovatelně zasahovat do struktury webu.

Jak přidat výjimku

AdBlock naleznete v horní pravé části Vašeho prohlížeče a identifikujete ho podle jedné těchto ikon
AdBlock Plus

AdBlock

Nejjednodušším způsobem je jeho deaktivace (nebo-li přidání výjimky) pouze na webu KamProPenize.cz, které umožní jeho plnou funkci na všech ostatních webech. V případě používání jiných programů, je samozřejmě ikona odlišná.

Výjimku pro náš web přidáte velmi jednoduše. Kliknete levým tlačítkem myši na ikonu AdBocku a otevře se Vám tento dialog:
AdBlock 2
Najedete myší na položku “Nespouštět na stránkách na této doméně” a kliknete na ní.

Tím je AdBlock na celém webu KamProPenize.cz vyřazen z činnosti a již nebude nijak ovlivňovat obsah webu.

Vypnutí AdBlocku

Další eventualitou je úplné vypnutí AdBlocku pro všechny weby, které provedete kliknutím na položku “Pozastavit AdBlock”. Tím ale AdBlock úplně vypnete a na všech ostatních webech nepříjemnou reklamu uvidíte.

About the author

bobo administrator