O nás

Upozornění na osoby vydávající se za pracovníky společnosti KAPOLI a.s.
Několikrát jsme byli upozorněni na podvodné jednání neznámých osob, které se vydávají za obchodní zástupce KAPOLI a.s., a pod záminkou zprostředkování finanční půjčky lákají z osob platby mnohatisícových částek.
Naše společnost žádné takové osoby nenajímá, ani nezaměstnává, a zásadně neinkasuje nikdy žádné poplatky od svých klientů.
Dne 23.10.2015 bylo podáno v tomto smyslu trestní oznámení.
Pokud jste se stali terčem takových podvodníků, obraťte se na nás nebo na nejbližší služebnu Policie ČR.

Vznik projektu KamProPeníze

Portál KamProPenize.cz byl spuštěn v roce 2012. Jeho základní princip jeho služeb byl založen na zpracování poptávek a předávání informací v reálném čase a to zcela zdarma.
Tato strategie se však ukázala v kontextu trhu s mimobankovními produkty jako neuspokojivá a v roce 2013 od ní bylo upuštěno. Server KamProPeníze byl upraven podle nejnovějších obchodních standardů a v nezměněné podobě pracuje s velmi uspokojivým výsledkem dodnes.

Jak pracujeme

Technologie portálu KamProPeníze je založena na běžném typu zprostředkovatelské činnosti, tedy na zpracovávání poptávek klientů a získávání nabídek financování pro vytvořené poptávky.
Pro optimalizaci a zrychlení zpracování poptávek jsme vytvořili vlastní poloautomatizovaný systém, který je schopen rychle a produktivně vyhodnocovat případy, generovat standardizované podklady, komunikovat s poskytovateli, a tak zkracovat realizační časy jednotlivých poptávek.

Co nabízíme

Zkušenosti a znalost trhu s nebankovními produkty

Na trhu jsme již bezmála 17 let. Za tuto dobu jsme prošli mnoha různými situacemi, nasbírali jsme mnoho zkušeností, navázali spolupráce se všemi podstatnými poskytovateli a tím zajistili velmi dobrou nabídku na trhu s mimobankovními produkty.

Rychlost a kvalita zpracování úvěrových poptávek

Dobře víme, že jedním z nejdůležitějších kritérií zpracování úvěrové poptávky je rychlost, které však není k tíži kvality služeb. Ta společně s vysokou účinností jsou nejžádanějšími a nejvíce požadovanými parametry spolupráce.
Velkou pozornost jsme věnovali vysokému stupni diagnostických úkonů, které mohou nejvýznamněji ovlivnit oba parametry.

Většina našich služeb zdarma

S odkazem na původní zaměření serveru KamProPenize se snažíme v co možné největší míře poskytovat naše služby zcela zdarma. U většiny našich produktů nejsme nuceni sjednávat smluvní vztahy s klienty a tedy ani klienty zatěžovat provizními platbami ve prospěch společnosti.
Bohužel však nadále existuje několik produktů, u kterých to prozatím není možné.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel portálu KamProPeníze a poskytovatel popisovaných služeb, společnost KAPOLI a.s., je registrována u Úřadu na ochranu osobních údajů jako zpracovatel osobních údajů č. 00047170. Jako zpracovateli Vašich osobních údajů jí z tohoto titulu vyplývají zákonné povinnosti ve smyslu zpracovávání, uchovávání a předávání osobních údajů.

KamProPeníze je Vaše nejlepší volba

Pokud hledáte nebankovní úvěr, půjčku či jiný způsob financování, a požadujete profesionální zpracování, rychlost a spolehlivost, je server KamProPenize.cz tou nejlepší volbou.

Bezplatná pomoc

Součástí naší nabídky je též pomoc při zpracování Vaší dokumentace a komunikace s poskytovateli či věřiteli, která je zcela ZDARMA.