Užitečné odkazy pro vás

Důležité odkazy, které by Vám mohly přijít vhod:

Pomůcky pro Vás

Legislativa

 

Uchovávání/vyhledávání informací

 • KolikMam.cz
  Tento projekt navštivte, pokud chcete vědět, jaké je Vaše historie v registrech BRKI a NRKI. Pokud si založíte účet, můžete využívat dalších služeb, vetšinou placených, jako například Hlídám si, kolik mám, NETAGENT či Výpis z centrální evidence exekucí.
 • CRIBIS
  Projekt, který sdružuje na jednom místě informace o více než 10 milionech firem a podnikatelů v České a Slovenské republiky, které čerpá z více než 40 informačních zdrojů. Podporuje registraci a jeho využívání je placené.
 • Registr BRKI
  Bankovní Registr Klientských Informací, či jinak CBCB, slouží k uchovávání informací o klientech v bankách, které jsou jeho členy. Výpis z tohoto registru lze v projektu KolikMam.cz
 • Registr NRKI
  Nebankovní Registr Klientských Informací, neboli CNCB, slouží k stejnému uchovávání informací o klientech jako BRKI, nicméně tentokrát v mimobankovních subjektech, jejichž aktuální seznam naleznete zde. Výpis z tohoto registru lze v projektu KolikMam.cz
 • Registr SOLUS
  Registr SOLUS je sdružení právnických osob, které v jeho databázi uchovávají pouze negativní záznamy o svých klientech. Seznam členů SOLUSu najdete zde. Výpis z tohoto registru můžete požádat v partnerském projektu NejsemDlužník.cz nebo přímo na webu sdružení.
 • CEE – Centrální evidence exekucí
  Registr všech exekucí v ČR, který spravuje Exekutorská komora ČR. Po registraci je možné za 60,- Kč vygenerovat přehled exekucí na jednu osobu.
 • Insolvenční rejstřík
  Registr veřejné správy, kde najdete veškeré informace o případných insolvenčních řízeních, konkurzech apod., včetně podrobností a jednotlivých úkonů v daných řízeních.
 • Obchodní rejstřík
  Zde najdete všechny informace o podnikatelských subjektech (právnických osobách) v ČR.
 • Živnostenský rejstřík
  Registr všech podnikatelských subjektů v ČR, v kterém najdete vše podstatné o podnikateli včetně jeho oprávnění k daným činnostech včetně historického vývoje.

 

Nemovitosti

Mohlo by Vás Také zajímat:

Faktoring pro každého

S naším faktoringem se Vaše podnikání stane tou opravdovou radostí.

Americká hypotéka Business

Nejlevnější nebankovní americká hypotéka s bonusovým programem úroku a bezkonkurečními podmínkami předčasného splacení.

Půjčka pro podnikatele

Dlouhodobé řešení firemních požadavků s nízkou úrokovou sazbou a bez povinnosti dokládat zbytečné údaje a dokumenty.

Krátkodobý úvěr

Rychlé peníze pro Vaše neočekávané potřeby bez ptaní, poplatků předem a sledování registrů.

Výkup nemovitosti

Nejvýhodnější nabídka na odkup Vaší nemovitosti - až za 80% její ceny.